Salles Residence Barra Funda
| Wi-Fi | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Centrum handlowe Patio Higienopolis znajduje się jedynie 1 km od 1-pokojowego Salles Residence Barra Funda São Paulo, natomiast Casa Mário de Andrade znajduje się w pobliżu. Goście mogą korzystać z Wi-Fi zarówno w celach służbowych, jak i rekreacyjnych.
Apartament o powierzchni 20 m² szczyci się pierwszorzędną lokalizacją w São Paulo blisko stacji metra Marechal Deodoro, która jestw odległości 15 min spacerem. Pinacoteca do Estado de São Paulo leży w około 2 km. Około 10 min autem od Salles Residence Barra Funda znajduje się Wieżowiec Edificio Copan.
Obiekt noclegowy zapewnia również 1 łazienkę. Ponadto do dyspozycji Gości oddzielna toaleta i prysznic.
Apartament obejmuje pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty i przyborami kuchennymi. Apartament jest usytuowany w niewielkiej odległości od stacji metra Palmeiras - Barra Funda.
- Lokalne atrakcje
- Estadio Palestra Italia1,9 km
- Abril Theater3,8 km
- Sambodromo1,8 km
- Patio Higienopolis Shopping Mall1,9 km
- Avenida Paulista4,2 km
- Downtown Sao Paulo3,1 km
- Clinicas Hospital and Medicin University3,7 km
- Lotniska
- Lotnisko Congonhas16 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Julio Prestes2,3 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Minibar
- Herbata i kawa
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Salles Residence Barra Funda obejmuje kuchnię?
Tak, Salles Residence Barra Funda wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje ekspres do kawy/herbaty i przybory kuchenne. - ❓
Ilu gości pomieści Salles Residence Barra Funda?
W Salles Residence Barra Funda może zostać zakwaterowanych maksymalnie 2 gości. - ❓
Czy w Salles Residence Barra Funda jest pralnia?
Salles Residence Barra Funda oferuje pralkę. - ❓
Czy apartament znajduje się w odległości spaceru od dworca kolejowego?
Apartament oddalony jest o 10 min spacerem od Palmeiras - Barra Funda.